Mis on EESystem?

Heaolu uus ajastu - tulevik on kohal

See eriline süsteem, mis on meie keskusesse installeeritud, koosneb skalaarlainete generaatoritest, mis sarnanevad arvuti kõvaketastele, ja monitoridest, mis loovad

biofotoonilise valguse. Süsteem on ruumi laserkalibreeritud, et luua nullpunkti energiaväli, mis suurendab eluenergiat ja loob tervendava ruumi.

Seda võiks piltlikult kirjeldada justkui viibiksid valguse ja energiavannis, mis võimaldab sinu kehal loomulikult häälestuda tervenemisele. Tervenemine on personaalne teekond ja iga organism on unikaalselt intelligentne. Oleme loonud selle ruumi Sinu jaoks lihtsalt usalda, lõõgastu ja naudi!

Selleks, et paremini mõista, kuidas see tehnoloogia toimib, soovitame Sul vaadata UnifydHealingu looja Jason Shurka tehtud videot või külastada Energy Enhancement Systemi kodulehekülge.

Meie keha on hämmastav süsteem, mis õigetes tingimustes suudab end ise tervendada ja terveks jääda. Keha teab, kuidas toimida täiuslikult. Tänapäeva ühiskonnas puutume kokku erinevate negatiivsete mõjudega, nagu tehislike sagedustega, pestitsiitide, raskemetallide ja stressiga. Kõik need koormavad keha ja võivad järk-järgult viia selleni, et keha kaotab võime end ise taastada.

EESystem on kõrgtehnoloogia, mis ühendab skalaarlained, PEMF-i (pulseerivad elektromagneetilised väljad), valgusspektri ja Fibonacci sageduse, mis loovad ruumi erilise biofotoonilise skalaarvälja. Maailmas kasutavad seda ökoloogilist ja keskkonnasõbralikku tehnoloogiat nii üksikisikud, arstid, terapeudid kui ka meditatsiooni- ja tervisekeskused. 

EESystem laeb meie keharakke toetudes põhimõttele, et ruumis olev energeetiline laeng mõjutab meie keha. Kui sa viibid piisavalt kaua keskkonnas, mille laeng on 70-90 mV, tõuseb sinu rakkude elektriline laeng optimaalsele tasemele ning keha hakkab ennast ise tervendama mitmel erineval viisil.

Kuidas toimivad meie rakud

Iga meie keharakk on kui väike patarei, mis toidab meie bioloogilisi funktsioone. 

Skalaarlained ja biofotooniline valgus stimuleerivad inimese elektromagneetilist välja aidates meil saavutada tasakaalu keha ja meele vahel.

Kõrge elektriline laeng rakkudes viib hea terviseni ning madal elektriline laeng viib haigestumiseni.

Skalaarlained  on mittelineaarsed ja läbivad keha maatriksit. See käivitab protsessi, mis mitte ainult ei tõsta raku millivoltide taset, vaid stimuleerib ka rakkude taastumist. Skalaarväljade omadused on kumulatiivse mõjuga – järk-järgult iga seansiga paraneb Sinu heaolu ja tervis. Keha soovib alati saavutada ideaalset tasakaalu – nii füüsiliselt, emotsionaalselt, mentaalselt kui ka spirituaalselt. Rakkude taastudes käivitub ka keha loomulik puhastusprotsess.

Dr. Sandra Rose Michael

EESystemi looja

Dr. Sandra Rose Michael on pälvinud maineka tunnustuse integreeriva rakendusliku biofüüsika vallas, olles õpetanud holistilist meditsiini üle neljakümne aasta. Ta on pidanud loenguid ÜROs, MIT-s, Integreeriva Meditsiini tippkohtumistel, Harvard Club-is, organisatsioonis The Royal Society of Medicine, Mount Sinai meditsiinikoolis, the Scalar Research Experts konverentsil, Anti-Aging kongressil ja paljudes meditsiinikoolides ja tervishoiuministeeriumites üle kogu maailma.

Dr. Michaeli elutööd on tutvustatud erinevates rahvusvahelistes ajalehtedes ja ajakirjades, sealhulgas hiljutine silmapaistev uuring autismi ja krambihoogude kohta, mis on avaldatud ajakirjas the Journal of Neurology Research. Bioskalaar EESystem tehnoloogiat on tutvustanud ka sellised meediaväljaanded nagu CNN, Fox News, The Doctors, Wall Street Journal ja Beverly Hills Times. Praegu töötab Dr. Michael sellega, et pakkuda Ameerika Ühendriikide veteranidele EESystem tehnoologiaga energiakeskusi.

Jason Shurka

Jason Shurka on UnifydTV & Unifyd Healingi asutaja. Ta on vaimne õpetaja ja visionäär, kes keskendub sellele, kuidas kasutada oma meelt, et vabaneda kõigist emotsionaalsetest ja füüsilistest blokeeringutest ning vabastada enda piiramatu potensiaal. Ta tunneb rõõmu maailmas reisimisest ja erinevate kultuuride avastamisest. Ta on pühendanud oma elu sellele, et särada, kohalolus ja armastuses, ja seeläbi avardada Valgust kogu ülejäänud inimkonnale. Tänu sellele, et Jasonile anti maikuus 2022 ülesanne teha intervjuu Dr. Sandra Rose Michaeliga ja avaldada see Youtube -kanalil, jõudis informatsioon Energy Enhancement Systemist üle kogu maailma. See oligi intervjuu eesmärk. Tänu sellele intervjuule loodi Unifyd Healing rahvusvaheline ühendus, mis on tänaseks kasvanud ülemaailmseks kogukonnaks – üle maailma on loodud juba üle 400 keskuse ja see kasvab veelgi.