11.07.2024 – Terviseõhtu “Elus vesi – kõige paremini hoitud saladus” – Tiina Ross

Kutsume Sind järgmisele terviseloengule meie kvantenergia keskuses Infinity Space. Terviseõhtu teemaks on „Elus vesi- kõige paremini hoitud saladus💧” ja vee teemal tuleb rääkima Tiina Ross.

Tiina Ross on TLÜ filosoofiamagister, vee teema aktivist, distribuutor Jaapani firmas Enagic ja Kangen Vee maaletooja.Tal on nelja aastane kogemus Kangen veega ja ta jagab oma hulgalisi teadmisi ja ohtraid kogemusi elus veega, refereerides ka mitmeid teadlasi.

Saad vastuse järgmistele küsimustele:
💧Mis on elus vesi?
💧Miks me elus vett vajame?
💧Kuidas elus vesi kehas toimib? Kust me elusat vett saame?

💧Lisaks tuleb juttu 21. juulil Tallinnas toimuvast Eesti Veekonverentsist, mille kohta lisainfot leiad https://paremvesiparemelu.ee/konverents/. Tulemas on ääretult põnev ja tarkust täis päev.

💧Ja veel kirsiks tordil: kui soovid saad teada, et millist vett Sina jood, saad lasta oma vee kvaliteeti testida. Selleks võta seda ca 50 ml kaasa.

Hea on loengu ajal märkmeid teha. Ole hea ja võta selleks kaasa pliiats ja paber. 📝

📍Sündmus toimub Infinity Space kvantenergia keskuses – Pärnu mnt. 328, Tallinn, Nõmme. Parkida on võimalik Vana-Mustamäe tänava alguses. Nõmmel on parkimine tasuta. Kohale saab mugavalt ka bussi või rongiga.

🕐17:45 Kohale saabumine
18:00-20:00 loeng Tiina Rossiga kvantenergia ruumis

Enne meie keskusesse tulekut tutvu palun lähemalt infoga meie kodulehel www.infinityspace.ee/seanss/. Palume ennast enne sündmust mitte lõhnastada parfüümide ja eeterlike õlidega.

Pakume aluselist Kangen vett ja taimeteed.

Osaluspanus 25 eurot.

Kõik osalejad saavad nii kvantenergia kahetunnise vaimustava mõju (vaata: https://infinityspace.ee/eesystem-2/) kui ka Tiina Ross jagab oma suurepäraseid teadmisi vee teemal. Juba loengu ajal Sinu keha laeb end rakutasandil! 😌

Osalemiseks võta meiega ühendust hello@infinityspace.ee
Etteregistreerimine on vajalik, piiratud kohtade arv.

Kohtume peagi kvantenergias! ✨