20.03.2024 – INFINITY SPACE AVAMISPIDU

Pööripäev ja kevade algus oli meie keskuses väga ilus ja eriline päev! Kallid sõbrad, tuttavad ja minu imearmas perekond! Kõik, kes te kohale tulite, lähedalt ja kaugelt, meie ruumi enda kohalolekuga valgustasite, imeilusaid õnnesoove laususite, meie külaliste raamatusse kirjutasite pisarateni liigutavaid südamlikke sõnumeid. Inifinity Space õitseb kevadiselt, meie kosmiline tuba on kaunistatud imeilusate lilledega! Täname teid kõiki, kes te toredaid kingitusi tõite ja meie keskuse Avatud uste päeval käisite!
Olen tänulik Väeviljadele megamaitsva sušhi ja toitude eest. Olen tänulik Allika kombuchade eest! Olen tänulik Ristikheina kohvikule mustsõstra toortordi eest! Olen tänulik Liivile, kes enda nobedate näppudega hea ja parema lauale aitas valmistada! Olen tänulik Keityle, kes on meie keskuse imeline haldjas, kelle käes kõik toimetused saavad valmis kiirelt ja imelihtsalt! Olen tänulik oma tütrele Maarjale, kes kaunistas meie keskusesse sisenemise oranži vaiba ning kevadlilledega ning tema on meie keskuse sisekujundaja, kosmiliste valgustitega valgustaja. Olen tänulik Enelile, tema loodud on meie koduleht, logo, kinkekaardid, flaierid ja visiitkaardid. Olen tänulik enda pojale Margusele, kes pani kokku mööbli, oli abiks installeerijale süsteemi installeerimisel, kes kogu aeg nõustas ja aitas mind jooksvalt kõigi tehniliste lahendustega – arvuti, muusika – kõik toimib! Olen tänulik enda pojale Anderile, kelle kaunid OCCO firma tooilid kaunistavad meie eesruumi! Tänan kogu südamest kõiki sõpru, kes on mind meie keskuse valmimise juures hea sõna ja nõuga toetanud ja nende suurte soojendavate kallide eest, mis saadavad mind kindlalt oma valitud teel!
Armas Keity! Me teeme seda kõike koos ja teisiti ei kujutakski seda keskuse juhtimist ette! Olen Sulle nii nii megatänulik! Oleme nüüd kauni peoga kevadesse astunud ja ootame kõiki külla! Oleme avatud iga päev, ka nädalavahetusel!
Jagage meie keskuse infot paljude-paljude inimestega, et see jõuaks igasse Eestimaa nurka ja on abiks inimestele, kes vajavad nii vaimset kui füüsilist tervenemist ning uut toetavat energiat! Muutused algavad õigest sagedusest! Uus tervenemise ajastu ongi kohal! Olen nii tänulik Jason Shurkale ja Dr. Sandra Rose Michaelile! Tänu neile on minu Energy Enhancement System täna siin meie armsas Eestis, teie kõigi jaoks olemas! Peagi kohtun nendega esimest korda Londonis! Elu on põnev! 

🩵
✨